środa, 21 grudnia 2011

Kochani dziś wybraliśmy się na spacer, Oliwier bardzo się cieszył że mógł odśnieżać samochód. Jesteśmy już spakowani i bardzo liczymy na jutrzejszy wyjazd do domu. Rano będziemy jechać do szpitala , zdamy pompę i zrobimy szczegółowe badania. http://img249.imageshack.us/img249/6725/002eyu.jpg http://img703.imageshack.us/img703/6876/007vt.jpg

7 komentarzy:

 1. Panie Remiku, kiedy bedzie wiadomo czy leczenie w Niemczech pomogło???

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.
  Bardzo poruszyła mnie historia Oliwiera, dlatego też zamieściłam informację o chłopcu na moim blogu (jeśli nie zgadzają się Państwo proszę o informację).
  Ze swojej strony mogę zapewnić, że będę starała się informować o akcji, oraz zachęcać do wysyłania SMS-ów. Oczywiście sama również włączę się do akcji.
  Życzę, aby to marzenie o pełni zdrowia się urzeczywistniło. Wszystkiego najlepszego dla Oliwierka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochani tak się cieszymy,że wracacie do domku:)))
  rodzice Tosia i Frania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super cieszę sie razem z Wami!!!!!!Monika

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę z Waszego powrotu na Święta :)
  podejrzewam, ze dla Olika nie bedzie to szczególnie miły okres jeśli o samopoczucie chodzi, ale w domu poczuje się 1000x lepiej. Czy jeszcze pojedziecie do Niemiec?Napiszcie proszę, jak ma wyglądać cały proces leczenia.
  Nieustannie trzymam kciuki i pyk pyk pyk wysyłam SMSy.

  Pozdrawiam,
  Ania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oliwierku jesteś Suuperr bohaterem;) Serduszko życzę Tobie dużo dużo siły ;) Pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochani, z niecierpliwoscią czekam każdego dnia na wiadomości o Oliwierku i waszej rodzinie -i nie tylko chyba ja - naprawdę przeżywam bardzo mocno chorobę Waszego syneczka i innych cierpiących dziaciaczków, tak bardzo pradnę by wyzdrowiał i o to się będę modlić.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń