poniedziałek, 19 grudnia 2011

W poniedziałek, czyli dzień pogrzebu Violetty Villas rusza specjalna akcja, mająca na celu pozyskanie środków na dalsze leczenie Oliwierka. W tej walce o życie naszego syna liczy się każdy grosz, nawet najmniejszy dar serca. Właśnie od poniedziałku będą mogli Państwo wspomóc Olusia wpłacając na konto sumę nie mniejszą niż 20 zł. Stanley Devine, polski publicysta mieszkający w Wielkiej Brytanii postanowił przekazać pierwszym 20-stu osobom, które prześlą zeskanowany dowód wpłaty (pocztowy lub bankowy) na podany niżej adres e-mail własnoręcznie podpisaną kopię wiersza "Wspomnienie Violetty", a dla jednej osoby która wpłaci na konto kwotę minimum 100 złotych egzemplarz swojej najnowszej książki "Na każdy temat z Marią Szyszkowską", oczywiście wraz z dedykacją. Gdy 20 osób wpłaci pieniążki, poinformujemy Was o wyniku i zakończeniu tej akcji. Nieustannie prosimy Was o pomoc!

Nr konta do wpłaty kwoty minimum 20 złotych: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 tytułem "Dla Oliwiera Przybek"
Adres e-mail na który należy przesłać zeskanowany dowód wpłaty (pocztowy lub bankowy): twojewiadomosci24@onet.pl
Przesyłając skan proszę nie zapomnieć o podaniu adresu do wysyłki.

 
 
Link do ulotki w oryginalnym rozmiarze:

4 komentarze:

 1. http://www.twojewiadomosci.com.pl/sites/default/files/artykul/249/violetta_1.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymamy kciuki! Napiszcie prosze ile jeszcze brakuje. Moze dobrym pomyslem bylby licznik na blogu pokazujacy ile jest pieniedzy i ilu jeszcze brakuje. Mysle, ze to by dzialalomobilizujaco na wyobraznie! Pozdrowienia!
  Marcin

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozwoliłyśmy sobie umieścić informacje o pmocy dla Oliwierka na naszym blogu.

  http://urwiskowo.blogspot.com/p/pomozmy-im.html

  jeśli sobie tego nie życzycie prosimy o informację.

  Mamy jednak nadzieję , że uda się zebrać potrzebną kwotę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ofiarowana książka "Na każdy temat z Marią Szyszkowską" już sprzedana, a pieniądze zaksięgowane - wpłacona kwota to 120 zł. Bardzo dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń