środa, 28 marca 2012

Dziękujemy Wam bardzo , że razem z nami dzielicie radość z dobrych wyników. W najbliższej i tej najdalszej przyszłości chcielibyśmy również, żeby to były same dobre wieści.
Dzisiejsza noc była nie najlepsza ponieważ Olusiowi nasilił się mocno kaszel, przeszedł w bardzo intensywny i bardzo duszący. Pielęgniarki próbowały go jakoś zminimalizować, ale nie pomagały ani inhalacje ani kropelki. Rano Lekarz bardzo dokładnie zbadał Olika i nie stwierdził nic niepokojącego, prawdopodobnie to skutek uboczny terapii. Wiem, że Kubuś też miał ostatnio taki mocny kaszel i mama również się martwiła. Dziwnie to zabrzmi , ale mam nadzieję, że to faktycznie tylko skutek i po odłączeniu pompy kaszel zniknie, i nic się nie przypałęta w międzyczasie .
Oluś właśnie odsypia noc.
Pozdrawiamy serdecznie

2 komentarze:

  1. bardzo się cieszę - cały czas myślami jestem z Tobą Oliku- wracaj do zdrowia i nadrabiaj zaległości w zabawie i rozrabianiu:))) prześlij nam fotkę z Twoim pięknym uśmiechem:)) - strasznie się cieszę że wszystko OK.:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. ja wierzę że nasza śliczna Perełka jest już zdrowa, a kaszelek napewno ustąpi. Olusiu, drodzy Państwo tak bardzo się cieszę z dobrych wyników... i tylko takie żeby zawsze były. Buziaki dla Was <3

    OdpowiedzUsuń