piątek, 4 listopada 2011

Cześć wszystkim właśnie była u nas pani doktor ponieważ Oliwier zaczął mocno kaszleć . Przepisała syropki i mamy nadzieje że przejdzie.Odzywają się do nas ludzie z całej Polski i deklarują pomoc.Za wszystko bardzo dziękujemy. To dzięki wam dostajemy wiatr w żagle.

2 komentarze:

  1. Oliwier ujął za serce wiele osób i stąd taki odzew... Super, cieszę się razem z Wami i trzymam kciuki zaciśnięte z całych sił. Damy radę - razem możemy wszystko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochani, moze ta informacja wam sie przyda. W Hamburgu jest lekarz Dr Arne Elsen ,ktory ma specjalistyczna klinike gdzie pracuja inni lekarze, on sam natomiast uzdrawia ludzi w imieniu Jezusa Chrystusa.Dr Elsen robi po prostu to co pisze w Biblii.spotkanie z nim nic nie kosztuje.Zadaniem pacjeta jest tylko dziekowac Panu Jezusowi i chwalic Pana Jezusa. Lepiej zadwonic i upewnic sie,ze bedzie. Nie wiem czy potrzeba sie umawiac, ale podobno kolejki sa duze. Ludzie sa uzdrawiani z roznych dolegliwosci w roznym stadium choroby.dokladny adres kliniki jest na internecie.

    OdpowiedzUsuń