środa, 30 listopada 2011


Witam kochani oto wiadomości z dziś fundacja faktycznie potrzebowała faktury przedwstępnej. Pieniądze zostały przesłane do kliniki w Niemczech dostaliśmy w końcu potwierdzenie na e-mail.Potwierdzenie zostało też wysłane do kliniki w Niemczech, jutro to sprawdzę. Druga bardzo ważna sprawa to NFZ wydał decyzje odmowy sfinansowania leczenia. Ta wiadomość została mi przekazana przez kancelarie adwokacką. Pismo zostało wysłane do nas pocztę jak dostaniemy na papierze to wkleję link. Teraz będziemy pisać do ministra zdrowia. Będziemy się odwoływać. Był dzisiaj u nas pan Jerzy Górski i przekazał super wiadomość na aukcje charytatywną zostanie przekazana statuetka telekamer od aktora Tomasza Karolaka -piękny gest zostaną zlicytowane też bombki z podpisami znanych aktorów (niespodzianka ). To będzie wielka akcja. Jurek jesteś wielki.

5 komentarzy:

 1. Super, że pieniądze przelane i możecie spokojnie jechać do kliniki. Widzę, że mikołajkowy spływ morsów będzie z wieloma atrakcjami, mam nadzieję, że uda się zebrać sporo pieniążków.

  Co do stanowiska NFZ - bez komentarza. Chyba przydałoby się poinformować Interwencję jak to bywa z tymi zapewnieniami do kamery, że leczenie będzie finansowane, a potem daje się odpowiedź odmowną!

  OdpowiedzUsuń
 2. Statuetka Karolaka?? Piekny gest, Oliwierku szukyj się do wielkiem wyprawy do Niemiec i wracaj szybciutko do nas już zdrowiutki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Mata - szkoda poruszać tematu NFZ ale tak jak piszesz wypadałoby poruszyć ten temat jeszcze raz w interwencji może to NFZ czegoś nauczy. Biorą kasę nic w zamian nie dając. Dobrze, że jest tylu dobrych ludzi dzięki którym Oliwierek może jechać już do kliniki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak zgadzam się NFZ do interwencji !!! może coś z tym zrobią bo zamiast pomagać w takich przypadkach, to oni człowieka dobijają:( co w takim razie znaczy koszyk świadczeń gwarantowanych?!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witajcie, mam nadzieje że na koncie fundacji kwota rośnie.
  Ja przesyłam linki z info o Oliwierku, komu tylko mogę. Wiem, że część z tych osób pomoże. Na moim gg na stałe jest info o Oliwierku. No i wpłaciłam pieniążki na konto.


  Trzymajcie się cieplutko. Jesteśmy z Oliwierkiem!

  Marta

  OdpowiedzUsuń