piątek, 13 stycznia 2012

Oliwier do południa był bardzo marudny i płaczliwy, po podaniu leków przeciwgorączkowych i przeciwbólowych wszystko wróciło do normy. Mieliśmy rozmowę z lekarzem , który wytłumaczył przebieg drugiego cyklu. Będzie to cykl dłuższy o cztery dni ,od poniedziałku zaczynamy GD2 bez morfiny. Będą podawane silne środki przeciwbólowe , w razie potrzeby wrócimy do morfiny. Lekarz powiedział że jeżeli stan Oliwiera będzie podobny do poprzedniego cyklu , to nie będzie źle.

3 komentarze:

 1. Siły i wytrwałości dla Was, Kochani! Jesteście dzielni, macie wielką miłość w sobie i ogromną wolę walki, mocno wierzę razem z Wami, że wygracie! Oliwierku, trzymaj się, jesteś cudownym chłopcem! Pamiętam o Was w modlitwie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Informację o Oliwierku i o tym, jak i gdzie można wpłacać pieniążki umieściłam u siebie na stronie:
   http://kropkoweradosci.blogspot.com/2012/01/wazne.html
   Jeśli nie chcielibyście tego, oczywiście się dostosuję. Pozdrawiam Was serdecznie.

   Usuń
 2. Wierzę,że pokonacie tą okropną chorobę!Jestem z Wami,razem z moim synkiem modlę się codziennie o zdrówko dla Oliwierka.Zdaję sobie sprawę jakie to wszystko przez co przechodzicie musi być trudne, codziennie czytam co u Was mając wielką nadzieję, że nie jest źle.Pozdrawiam, mieszkanka oś. Piastów Śląskich.

  OdpowiedzUsuń