czwartek, 2 lutego 2012

Dzisiaj był naprawdę fajny dzień. Odwiedziła nas Dorotka , pozdrawiamy kochana i dziękujemy za ulotki na 1% i tygryska dla Olika - właśnie go mocno tuli. Później wybraliśmy się do cioci Ady na obiecane goferki , tam Oluś spotkał się ze swoimi kumplami Kajem i Bartkiem. Zabawa była wspaniała, chłopaki szaleli na maksa.
Wracając do sobotniej akcji w Poznaniu, która była zorganizowana perfekcyjnie chciałem Wam napisać, iż czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Ok 150 rowerów ustawionych obok siebie, muzyka jak na dyskotece i wszyscy pedałowali ponad 2,5 h. Ja również wystartowałem, ale nie dotrwałem do końca - liczył się sam udział ;).
Pedałowali dla Oliwiera
30.01.2012. Radio Elka
0130_maraton.jpg9 tysięcy 740 złotych trafi do Oliwiera Przybek. Pieniądze zebrano podczas Charytatywnego Maratonu Indoor Cycling. Wzięło w nim udział ponad 150 osób, które na stacjonarnych rowerach pedałowały przez 2,5 godziny.
Impreza odbyła się w Poznaniu. Cały dochód był przeznaczony na leczenie Oliwiera, który choruje na jeden z najbardziej złośliwych nowotworów. - Drużyna

Szpiku KGHM pojechała w pięcioosobowym składzie. Oprócz nas byli ludzie z Poznania, Leszna i okolic tych miast. Po prostu pojechaliśmy tam, by dać siebie. Takich imprez powinno być więcej - mówi Robert Beń z rowerowej Drużyny Szpiku, działającej przy KGHM. http://miedziowe.pl/content/view/54921/189/

Pomoc dla Oliwiera nie ustaje. - Udało nam się pozyskać kolejne rzeczy, które będą licytowane podczas balu charytatywnego 11 lutego w Bądzowie. Są to m.in. czepek pływackiej znakomitości Michaela Phelpsa czy okolicznościowe monety wydane z okazji 10-lecia WOŚP - mówi Jurek Górski. (mat,foto:FTI Cycling)

1 komentarz:

  1. Miło się czyta takie wiadomości:-)))) tak dalej!!!
    Buziaki dla Olineczka:-*

    OdpowiedzUsuń