czwartek, 23 lutego 2012

Kochani noc taka jak wczorajsza -zero spania, ból nóżki i męczący kaszel. Dzisiaj też nie najlepiej bo Oluś bardo zmęczony, nerwowy, osłabiony i na dokładkę ten kaszel z katarem dużo większy niż ostatnio. Teraz Oluś próbuje zasnąć.
To, że bolą nóżki jest skutkiem ubocznym terapii, większość dzieci to ma. Dzieci,które zaczynały z nami cykl mają małe pompy i zostały odłączone od innych leków i antybiotyków, Oluś niestety jeszcze musi poczekać.
Pani pielęgniarka dała nam ok godziny temu syropek na kaszel i z tego co widzę jest świetny - kaszel się zmniejszył.
Przy ostatnim cyklu Olusia bolał brzuszek teraz jest inaczej bo bolą nóżki ze wskazaniem na lewą - z tego co rozmawiam z innymi rodzicami wychodzi na to , że każdy cykl jest inny i każde dziecko inaczej reaguje, ale skutki są podobne.
Mama Olika

7 komentarzy:

 1. kochany maluszku trzymaj sie cieplutko,niech nic cie nie boli.........sle duzo buziaczkow\dla ciebie sliczny skarbeczku:*****
  justyna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Serce boli,że ta droga do zdrowia taka trudna.
  Tym bardziej,że chodzi o małego chłopczyka.
  Olik jest jednak niezwykły :silny i mądry.
  Musi się udać i koniec !

  sercem zawsze z Wami

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymaj się Olinku mam nadzieję, że ten ból szybko i wróci Ci uśmiech. Aduś prześlij synkowi moc pozytywnej energii od nas!
  Monika, Łukasz i Jula

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie to straszne że tak dużo musi wasz synek przecierpieć. Zawsze mam Go na myśli w modlitwie. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze jak najszybciej.
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 5. trzymaj się maleństwo ! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia, trzymajcie sie kochani, Ada duzo sily dla Ciebie i Olusia. Buziaki i do szybkiego zobaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Olinku dużo zdrowka i mniej cierpień... Dlaczego My dorośli my rodzice nie możemy przejąć bólu naszych dzieci...nie powinni cierpieć nigdy!

  OdpowiedzUsuń